Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Përralla ~ Rapitful Shqip

Takvimi 2016 I Autoshkolla I Ese I Analiza I Vjersha I Lojra I Blej I Mëso Gjermanisht I Mëso shqip I

Na ndiqni me email - Follow by Email - Merr njoftime për postimet e reja

Përralla


Iriqi dhe mollët

Djali gjahtar

Dreri dhe Luani

Fshatari, fëmija dhe stërqokat

Bukuroshja e Fjetur

Dy vëllezërit

Njeriu që e bëri të qeshë një mbretëri

E bija e mbretit dhe trëndafilat

Ujku dhe dhelpra

Dhelpra e Korbi


Luani dhe miu

perralla,perrallat,shqip,perralla
       
   
Lexo edhe:
Scoop.it
  •