Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Fantazmat

Dëshmi se fantazmat ekzistojnë?

Një xhirim i kamerave të sigurisë në një dyqan në Gilford në New Hampshire (SHBA), ka luhatur edhe qëndrimin e skeptikëve më të mëdhenj për ekzistimin e fantazmave. Në videon e publikuar në internet shihet një enë xhami duke “u shtyrë” nga tavolina, duke rënë poshtë dhe duke u thyer. Ena e qelqtë “rrëzohet” menjëherë pasi punëtorja Heidi Boyd largohet. Ajo kthehet për të parë se çfarë po ndodh dhe vëren se “diçka” e ka thyer enën. Pronari Steve Buzzota u ka thënë mediave se edhe në të kaluarën punëtorët dhe klientët kanë ndier praninë e fantazmave, madje kanë ndier se “dikush i ka shtyrë pas shpatullave”. Sido që të jetë, shikojeni videon dhe ju takon juve të besoni apo jo në ekzistimin e fantazmave.

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more