Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Gjuhë dhe letërsi

Çka është Satira?

Çka është Satira ? Satira është një formë e teatrit të lirë, një zhanër i letërsisë dhe arteve të tjera të karakterizuara nga kritikët e vëmendjes ndaj politikës dhe shoqërisë . qka eshte satira,cka eshte satira,cfare eshte satira,ceshte satira,satira shqip,qka jane satirat,cfare jane satirat,satire ne shqip,

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more