Skip to main content

Posts

Showing posts from February, 2019

CNET: “Toyota, Carmera will create HD maps for self-driving cars using autobrake cameras - Roadshow” plus 24 more

“Divines (2016) HD” plus 3 more Filmaon.com

“Divines (2016) HD” plus 3 more Filmaon.comDivines (2016) HDAnalyze This (1999) HDAlita: Battle Angel (2019)Toy Gun (2018) HDDivines (2016) HDPosted: 28 Feb 2019 11:57 AM PSTDivines (2016) HDFilmaon.ccNjë adoleshente me një familje të shkatërruar, e rritur në rrugët e një lagjeje në Paris, takohet me një kërcimtar që ia ndryshon jetën 360 gradë…The post Divines (2016) HD appeared first on Filmaon.cc. Analyze This (1999) HDPosted: 28 Feb 2019 11:51 AM PSTAnalyze This (1999) HDFilmaon.ccNjë komedi për një psikiatër, pacienti numër një i të cilit është një shef bandash i pasigurt…The post Analyze This (1999) HD appeared first on Filmaon.cc. Alita: Battle Angel (2019)Posted: 27 Feb 2019 08:31 PM PSTAlita: Battle Angel (2019)Filmaon.ccNjë histori për rrugëtimin e një vajze të re për të zbuluar të vërtetën se kush është dhe luftën e saj për të ndryshuar botën.The post Alita: Battle Angel (2019) appeared first on Filmaon.cc. Toy Gun (2018) HDPosted: 27 Feb 2019 01:10 PM PSTToy Gun (2018) HDFilm…

Bota Sot: “Rr?fimi i gruas s? Abid Jasharit, i cili u vra dje n? Prishtin?” plus 24 more

“Rrëfimet vrastare që ende shkruhen nga Serbia” plus 1 more Telegrafi Opinione

“Rrëfimet vrastare që ende shkruhen nga Serbia” plus 1 more Telegrafi Opinione Rrëfimet vrastare që ende shkruhen nga SerbiaPosted: 27 Feb 2019 11:55 PM PST1.Më 14 qershor 1999, duke kaluar nëpër qytetin e djegur të Gjakovës, kam shkuar në Fushë të Mejes. Kur kam zbrit nga makina, një frymë trishtimi më thoshte se të gjithë i kanë vrarë.Më 27 prill 1999, serbët në Meje kishin kryer kasaphane, duke vrarë 376 meshkuj nga 15 fshatra të Gjakovës – që nga mosha 15-vjeçare (ne mesin e tyre ishin edhe katër gra nga Korenica: Monika Malaj, Klaudia Malaj, Mire Palokaj dhe Ajne Binakaj). Bilanci i tmerrshëm numëronte edhe 38 fëmijë të vrarë.Nga prapa na erdhi një za plake që gjëmonte: “O djemtë e, mi kuku për mu”. Tre djemtë e saj ishin ndaluar në Meje dhe ishin ekzekutuar. Ky krim makabër kishte ndodhur shtëpi për shtëpi, në një rajon të tërë.Ne fushë gjetëm kryqe të vegjël të shqiptarëve të besimit katolik, që u kishin rënë nga qafa gjatë ekzekutimit. Tek livadhi i kumbullave ishte kapela e s…

“Ministri Mustafa përfshihet në një incident në zyrën e tij” plus 9 more Ekonomia Online

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more