Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Thenie per gjakun

Gjaku dhurohet dhe falet...

Gjaku dhurohet dhe falet, aspak nuk merret, madje edhe atëherë kur dikush gjakmerret, ai në të vërtetë ka derdhur gjak, ka zverdhur e tharë lulet e bukura të kuqe! Burimi: Iljasa Salihu

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more