Skip to main content

Posts

Showing posts from April, 2017

RTSH: “Basha: Zgjedhjet e 7-majit në Kavajë do të pamundësohen në mënyrë paqësore” plus 7 more

RTSH: “Basha: Zgjedhjet e 7-majit në Kavajë do të pamundësohen në mënyrë paqësore” plus 7 moreBasha: Zgjedhjet e 7-majit në Kavajë do të pamundësohen në mënyrë paqësoreBiba: Shqipëria synon medaljen në evropianKQZ-ja nis verifikimin e listave të kandidatëveSekuestrohen 1.9 tonë lëndë narkotike marijuanë dhe 3 armë zjarriMeta: Bojkoti nuk është zgjidhjeMaqedoni:Brajan Ji, takime për formimin e qeverisë me krerët kryesorë politikeHavana: Rrëzohet avioni kubanPogradeci-Lushnja, Sot (14:00), Drejtpërdrejt në RTSHBasha: Zgjedhjet e 7-majit në Kavajë do të pamundësohen në mënyrë paqësorePosted: 30 Apr 2017 07:07 AM PDTLulzim Basha befasoi mbështetësit, me akuzën se shumica përmes parave të korrupsionit ka tentuar të bleje edhe në radhët e së djathtes, në përpjekje sipas Kryedemokratit për ti dhënë vendit zgjedhje fasadë me opozitë të emëruar. " 500 mijë euro iu afruan vetëm një kryetari partie"tha Basha. Edhe pse nuk pati asnjë tundim nga radhët e së djathtës, e kundërta ka ndodhu…

Albeu: “?Lekë dhe seks, ose të publikova fotot intime?, emigranti i nxin jetën nënës me fëmijë” plus 17 more

“Turqi: Arrestohet një iranian për kontrabandë të pjesëve të sistemeve anti-tank” plus 19 more Radio Evropa e Lirë

“Arrestohet një anëtar i VV’së pse kishte rrokullisur kamionët e EULEX’it” plus 9 more Ferizaj Press

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more