Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Procesi epidemik

Çka është procesi epidemik ?

Çka është procesi epidemik ? Me proces epidemik kuptojmë përhapjen e procesit infektiv në vendbanime dhe në shoqërinë njerëzore. cka eshte procesi epidemik, epidemia,qka osht procesi epidemik, ceshte procesi epidemik 

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more