Skip to main content

Posts

Showing posts from January, 2019

CNET: “Amazon’s surging revenue growth shows signs of slowing - CNET” plus 24 more

“Dragon Ball Super: Broly (2018) HD” plus 4 more Filmaon.com

“Dragon Ball Super: Broly (2018) HD” plus 4 more Filmaon.comDragon Ball Super: Broly (2018) HDPiercing (2019) HDWe Are Your Friends (2015) HDWe Need to Talk About Kevin (2011) HDBigger (2018) HDDragon Ball Super: Broly (2018) HDPosted: 31 Jan 2019 11:27 AM PSTDragon Ball Super: Broly (2018) HDFilmaon.ccGoku dhe Vexhita ndeshen me Brolin, një luftëtar sajan ndryshe nga çdo luftëtar që janë ndeshur më parë. …The post Dragon Ball Super: Broly (2018) HD appeared first on Filmaon.cc. Piercing (2019) HDPosted: 31 Jan 2019 09:02 AM PSTPiercing (2019) HDFilmaon.ccNjë bashkëshort e baba largohet për një udhëtim biznesi nga sa kuptohet, por me planin për të thirrur një prostitutë në dhomën e tij të hotelit e për ta vrarë pa lënë gjurmë…The post Piercing (2019) HD appeared first on Filmaon.cc. We Are Your Friends (2015) HDPosted: 31 Jan 2019 07:04 AM PSTWe Are Your Friends (2015) HDFilmaon.ccTë gjendur midis një romancë të ndaluar dhe pritshmrrive të miqve te tij, Dj Kol Karteri, tenton të gjejë r…

Bota Sot: “N?na serbe vret foshnjat binjake: Nj?r?n e plasa n? mur dhe e fsheha brenda nj? arushi lod?r” plus 24 more

Pas 20 vitesh në Amerikë, përgjithmonë në Shqipëri: Shqiptarët ëndërrojnë, pa ditur çmimin që do ta paguajnë Telegrafi Opinione

Pas 20 vitesh në Amerikë, përgjithmonë në Shqipëri: Shqiptarët ëndërrojnë, pa ditur çmimin që do ta paguajnë Telegrafi Opinione Pas 20 vitesh në Amerikë, përgjithmonë në Shqipëri: Shqiptarët ëndërrojnë, pa ditur çmimin që do ta paguajnëPosted: 31 Jan 2019 05:51 AM PSTAneta Mihali XhikuPas 20 vjet emigrimi, diç kam mësuar për dhimbjet e shpirtit nga vetmia dhe çrrënjosja. Shqiptarët ëndërrojnë Amerikën, pa ditur çmimin emocional, shëndetësor, familjar, profesional e shoqëror që duhet paguar për komoditetin ekonomik.Në 4-5 vjet, pjesa dërrmuese e emigrantëve shqiptarë blejnë shtëpi e makina, fëmijët mësojnë në shkolla të mira ku ambicia e trashëguar nga prindërit, dalë nga një vend pa mundësi, i nxjerr në krye të klasës.Nëse ke qenë profesionist në Shqipëri, synon të arrish të paktën në po atë nivel, por kjo kërkon përpjekje titanike që shpejt kthehen në stres. Mundësitë të joshin të punosh më shumë, hyn në borxh që të blesh me të mirën, por e mira s'ka fund dhe njeriu e gjen veten …

“Kjo është arsyeja se përse na rrëqethet mishi kur marrim lajme të këqija” plus 1 more Mistere

“Kjo është arsyeja se përse na rrëqethet mishi kur marrim lajme të këqija” plus 1 more MistereKjo është arsyeja se përse na rrëqethet mishi kur marrim lajme të këqijaPosted: 30 Jan 2019 11:02 PM PSTTë gjithëve na ka ndodhur të paktën një herë të vetme, që të na bëhet lëkura "me kokrra" kur dëgjojmë ndonjë lajm jo të mirë, apo kur jemi shumë të lumtur për diçka. This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now Test personaliteti, cila është gjëja e parë që shihni?Posted: 29 Jan 2019 01:42 AM PSTFotografia është krijuar nga Octavio Ocampo dhe është kombinimi i tre imazheve që shihen ndryshe nga njerëzit. Gjëja e parë që do arrini të shihni tregon personalitetin tuaj. This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now You are subscribed to email updates from Mistere.
To stop receiving these emails, you may unsubscribe now.Email delivery powered by GoogleGoogle, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

“Kryemadhi sulmon ministren nga Kosova: Këtu në Shqipëri ka rregulla, mos u sill si halabakë!” plus 9 more Ekonomia Online

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more