Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Thenie per kohen

Thënie nga Sharl Bodler

Burrat te cilet dine te rrine me grate janë te njejtet qe dine te rrine shume mire dhe pa ato. Dashuria, i vetmi krim qe nuk mund te kryhet pa nje bashkpunetor. E vetmja menyre për te harruar kohen është ta shfrytezosh ate. Sa e vogel është bota ne driten e llampes dhe sa e madhe është ajo ne kujtime.  E keqja shkaktohet pa u sforcuar, se është vepër e faktit. E mira është gjithnje nje 'art. Sharl Bodler thenie,thenie nga Sharl Bodler,Sharl Bodler

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more