Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Lezionet paraneoplastike

Kush jane lezionet paraneoplastike ?

Kush jane lezionet paraneoplastike ? Lezionet paraneoplastike jane: Regjenerimi permanent i qelizave Proliferimi hiperplastik dhe displazik Gastriti kronik atrofik Koliti ulçeroz kronik Leukoplakia e kavitetit te gojes dhe organeve gjenitale Adenoma viloze e zorres se trashe. lezioni paraneoplazik,preneoplazmat

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more