Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Helicobacter pylori

Cilat jane simptomat e infeksionit me Helicobacter pylori ?

Simptomat e infeksionit me Helicobacter pylori janë:

- dhimbja abdominale dhe epigastrike
- nauzea, mundim për të vjellur
- të vjella
- fryrja e barkut dhe gazrat
- rënia në peshë
- humbja e oreksit
- dhimbje gjatë natës, para dhe pas ushqimit
Cilat jane simptomat e infeksionit me Helicobacter pylori  ?,kush jane shenjat dhe simptomat e infeksionit me helikobakter pylori

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more