Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Libraria

Libraria : “Jeta fillon te premten, Ioana Parvulescu - $9.86” plus 7 more

Libraria : “Jeta fillon te premten, Ioana Parvulescu - $9.86” plus 7 more Jeta fillon te premten, Ioana Parvulescu - $9.86 Per bukurine e femijes suaj, Pellumb Karagjozi - $7.89 Olivia dhe princeshat perrallore, Ian Falconer - $3.94 Fjalor erotik frutash, lulesh e perimesh, Edmond Tupja - $6.90 Veteqeverimi i Korces, Kaliopi Naska - $19.72 Nevoja jone per ngushellim nuk ka te ngopur, Stig Dagerman - $3.94 Kjo faqe e grisur, Claudio Pozzani - $6.90 Djemte e rruges Pal, Ferenc Molnar - $7.89 Jeta fillon te premten, Ioana Parvulescu - $9.86 Posted: Një të premte të dhjetorit 1897, në një nga pyjet në rrethinat e Bukureshtit, shfaqet mbi dëborë një burrë pa ndjenja, i veshur në mënyrë të çuditshme, pa mjekër e me një të folur të veçantë. Edhe ai duket se nuk e kupton ku gjendet dhe ndihet i huaj. I gjithë qyteti merret me të dhe etiketimet, supozimet dhe qëllimet që i vishen janë të shumta. Per bukurine e f

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more