Skip to main content

Posts

Showing posts from November, 2018

CNET: “Alfa Romeo to add Jeep Compass-based SUV - Roadshow” plus 24 more

“Bhavesh Joshi Superhero (2018) HD” plus 2 more Filmaon.com

“Bhavesh Joshi Superhero (2018) HD” plus 2 more Filmaon.comBhavesh Joshi Superhero (2018) HDHarry Brown (2009) HDMaximum Risk (1996) HDBhavesh Joshi Superhero (2018) HDPosted: 30 Nov 2018 03:14 AM PSTBhavesh Joshi Superhero (2018) HDFilmaon.orgHistoria e Bavesh Xhoshit, një superhero indian, që nis të përmbushë dëshirën e shokut të vrarë për të pastruar dhe reformuar vendin, duke u stërvitur dhe duke u shfaqur me një maskë…The post Bhavesh Joshi Superhero (2018) HD appeared first on Filmaon.org. Harry Brown (2009) HDPosted: 30 Nov 2018 02:37 AM PSTHarry Brown (2009) HDFilmaon.orgNjë ish-ushtarak i moshuar dhe i ve kërkon të hakmerret për vrasjen e shokut të tij më të mire, duke siguruar mënyrën e vet të drejtësisë…The post Harry Brown (2009) HD appeared first on Filmaon.org. Maximum Risk (1996) HDPosted: 30 Nov 2018 02:31 AM PSTMaximum Risk (1996) HDFilmaon.orgNjë polic zbulon se ka një vëlla binjak të vdekur dhe zë vendin e tij, por përballet me problemet që kishte i vëllai me mafien d…

Bota Sot: “Vu?iq: Formimi Ushtris? s? Kosov?s na d?rgon n? katastrof?” plus 22 more

“Hajgaret pa krip të Ramës në Kosovë!” plus 2 more Telegrafi Opinione

“Hajgaret pa krip të Ramës në Kosovë!” plus 2 more Telegrafi Opinione Hajgaret pa krip të Ramës në Kosovë!Lajmet e rrejshme ndër shqiptarë, burojnë nga institucionet e shtetitDy duar për një shqiponjëHajgaret pa krip të Ramës në Kosovë!Posted: 30 Nov 2018 01:42 AM PSTTë dielën, vende-vende shiu ra me gjyma! Qielli i përzhitur mërzie të ndillte për mos me e qitë kryet në dritare. Pisk do e kenë pasur edhe barinjtë anembanë atyre rrëpirave, ku tushti e era të prekin palcën. Një ditë e denjë për paqe e prehje ku edhe hasmi lihet në punën e tij. Në të drejtë të Zotit, fare mirë mund të pushonte e qetohej ndanë zjarrit edhe ekipi qeveritar!Mund ta kalonin atë të lume kohë duke pjekur e nxjerrë gështenja me duart e veta, duke fjetur si maçokër mbi postiqe plot shend e gërhimë, duke numëruar të mirat që i kanë bërë vatanit e sidomos ato që do t'i bëjnë mot, e mbi të gjitha, duke medituar mbi madhështinë e liderit pa të cilin do të ishin pakogjë! Qerratenjtë! Por jo, ashtu nuk ndodhi! Të …

Trekëndëshi i Nevadës, misteri i zonës ku janë zhdukur mbi 2.000 avionë Express Mistere

Trekëndëshi i Nevadës, misteri i zonës ku janë zhdukur mbi 2.000 avionë Express MistereTrekëndëshi i Nevadës, misteri i zonës ku janë zhdukur mbi 2.000 avionëPosted: 29 Nov 2018 01:13 PM PSTMisteri mbulon një zonë të gjerë sa gjysma e përmasave të Anglisë, që ndodhet në Nevada të SHBA-së perëndimore, ku në 60 vitet e fundit janë zhdukur më shumë se 2,000 avionë.This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now You are subscribed to email updates from Mistere.
To stop receiving these emails, you may unsubscribe now.Email delivery powered by GoogleGoogle, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

“Pse gjyshja nga ana e mamasë është më e rëndësishme për fëmijën? E tregon edhe shkenca” plus 3 more Express Shneta

“Pse gjyshja nga ana e mamasë është më e rëndësishme për fëmijën? E tregon edhe shkenca” plus 3 more Express ShnetaPse gjyshja nga ana e mamasë është më e rëndësishme për fëmijën? E tregon edhe shkencaNjë dietë e veçantë me pak kalori mund ta shërojë diabetin e tipit 2Keni dhimbje stomaku? Ja si mund t'a kaloni në kushte shtëpie Mos u lani me ujë të nxehtë në dimër, ajo që mund t’ju ndodhë mund të jetë katastrofalePse gjyshja nga ana e mamasë është më e rëndësishme për fëmijën? E tregon edhe shkencaPosted: 30 Nov 2018 09:50 AM PSTGjyshi dhe gjyshja si nga ana e mamasë, por edhe nga ana e babait luajnë një rol të rëndësishëm në rritjen e një fëmijë.This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now Një dietë e veçantë me pak kalori mund ta shërojë diabetin e tipit 2Posted: 30 Nov 2018 04:05 AM PSTShërbimi Kombëtar i Shëndetit në Britani të madhe do t'i ftojë 5 mijë persona me diabet të tipit 2 që të marrin pjesë në një hulumtim për ta luftuar këtë sëmundje. Kjo …

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more