Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Koreografia

Çka studion Koreografia?

Çka studion Koreografia? Koreografia studion vallet. Fjala koreografi vjen prej greqishtes choreia që do të thotë “valle” dhe grapfo që do të thotë “përshkrim”. Pra koreografia studion vallet. Çka studion Koreografia?,qka eshte koreografia,cfare eshte koreografia

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more