Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Festa e shkollës

Festa e shkollës vjershë shkruar nga Agim Beqiraj

Festa e shkollës vjershë shkruar nga Agim Beqiraj
E bukur është festa
Që ne sot festojmë,
Dhe në çdo vjetorë
do ta festojmë. Gëzuar shkolla ime
Festën me shumë gëzime
Urime ju mësues
kësaj shkollës sime E gëzofsh këtë ditë
Ti moj shkolla ime,
Të dëshiroj nga zemra
shumë vjet urime.

Nese doni akoma vjersha per shkollen kliko mbi Vjersha për shkollën

Postime të ngjashme:

Shkolla jonë  vjershe Vjersha për pranverën
Vjersha patriotike
Nëse doni akoma Vjersha atëherë klikoni mbi Vjersha
vjersha per shkollen,vjersha shqip per shkolle,vjersha per shkolla,vjersha per mesuesin,vjersha per shkoll,vjershe per shkolle,vjersha per femije,vjershe per femije

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more