Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Rapitful

Rreth nesh

Aty ku gjeni përgjigjen për çdo pytje që kërkoni. Rapitful Kontakto: Faqja jonë në facebook Email: adrapitful@hotmail.com Kanali jonë në youtube: Rapitful

Per momentin kemi deri ne..

Per momentin kemi deri ne 5000 vizita ne dite dhe mbi 15000 faqe te shfletuara çdo ditë dhe sigurisht se do te rriten vazhdimisht vizitat dhe shfletimet e postimeve. Ju shprehim falenderime gjithe vizitoreve qe e vizitojne kete faqe. Vazhdoni te na vizitoni. Stafi Rapitful

Eshte shtuar edhe nje postuese

Eshte shtuar edhe nje postuese kete here eshte femer quhet Arbenita shpresoj qe do te postoj artikuj te rendesishem dhe te vlefshem ne kete faqe. I urojme suksese ne kete drejtim. Te gjithe ata/ato qe deshirojne te jene pjese e kesaj faqe le te kontaktojne ne kete email: adrapitful@hotmail.com Dhe ne do te perzgjedhim ata/ato qe mund te kontribojne me artikuj interesant.

Ne kete faqe postojne...

Ne kete faqe postojne 4 veta dy jane djem e dy jane vajza secili/secila ka pergjegjesine e tij/saj per postimet qe i bene. Nese deshiron te poston shkrime edhe dikush tjeter atehere kontaktoni ne kete email: adrapitful@hotmail.com

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more