Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Stomaku

Cilat jane simptomat e kancerit ne stomak ?

Simptomat e kancerit ne stomak apo lukth jane: Përzierje të stomakut apo lukthit qe shoqerohen edhe me të vjella Djegie të stomakut apo lukthit , e cila në disa raste mund të shperndahet edhe në të gjithë kraharorin tuaj. Dobësi  dhe lodhje trupore Humbja e oreksit ose ndjesia e  fryrjes se stomakut. Dhimbja e barkut që mund të zgjasë nga pak minuta në disa orë. Në disa raste dhimbjeje të cilat zgjasin me javë të tëra dhe largohen, që mund të kalojnë më pas në dhimbje që ka një periudhë të caktuar dhe bëhet më e fortë. Rënia apo humbja në peshë. Rrjedhje gjaku, mund të shkaktohen nga ulçera në stomak. Cilat jane simptomat e kancerit ne stomak ?,kush jane shenjat dhe simptomat e kancerit ne lukth,lukthi dhe kanceri,shenjat e kancerit ne lukth,lukthi dhe kanceri,simptomat e kancerit ne stomak,kanceri ne lukth shenjat

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more