Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Youtube

Youtube me pagesë, penalizohen edhe këngëtarët shqiptarë

Kompania Google deklaroi se ka në plan, që rrjetin e videove, ‘Youtube’ ta bëjë me pagesë, vetëm për shërbimin e muzikës, pavarësisht kritikave të shumta se do ta dëmtojë këtë treg
‘Youtube’ ka vendosur partneritet me qindra produksione të mëdha dhe të pavarura për të hedhur në treg shërbimin e ri, njoftoi kompania duke konfirmuar zërat e kohëve të fundit se rrjeti më i madh në botë i videove muzikore do të bëhet me pagesë.

Disa grupe të tregtimit të muzikës ‘online’ kanë kritikuar planet e ‘Youtube’, se do të bllokojë shfaqjen pa pagesë të videoklipeve muzikore, deri në momentin që markat nënshkruajnë marrëveshjen e re me ‘Youtube’. Përfaqësuesit e rrjeteve të ndryshme që bashkëpunojnë me ‘Youtube’ shprehen se kushtet që ofrohen janë shumë të pa favorshme, ndërsa marrëveshja nuk është e negociueshme.

‘Youtube’ ka nënshkruar marrëveshje për shërbimin me pagesë me rreth 95% të etiketave muzikore, ndërsa bllokimi i disa profileve të tjera do të jetë i domosdoshëm. Nuk ka e…

Te gjithe te interesuarit qe deshirojne te blejne views

Te gjithe te interesuarit qe deshirojne te blejne views per videot ne youtube ose dailymotion mund te kontaktoni ne kete email: adrapitful@hotmail.com

çmimet jane te volitshme: bleni 1000 views per vetem 5 euro.

Pagesen mund ta beni permes paypalit ose permes karteles suaj bankare.

 Per me shume info kontaktoni ne kete email: adrapitful@hotmail.com


Stafi Rapitful

blej viewsa per youtube,youtube viewsa shqip,viewsa per youtube,youtube views ne shqip,viewsa per youtube

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more