Skip to main content

Posts

Showing posts from July, 2020

Rëndohet bilanci/ Humbin jetën nga Covid 19 tre pacientë, 79 raste të reja në 24 orë

Rëndohet bilanci/ Humbin jetën nga Covid 19 tre pacientë, 79 raste të reja në 24 orëRëndohet bilanci/ Humbin jetën nga Covid 19 tre pacientë, 79 raste të reja në 24 orëPosted: 31 Jul 2020 09:15 AM PDTRëndohet bilanci nga Covid 19 në vendin tonë. Shkon në 157 numri i të vdekurve që nga fillimi i pandemisë.Në përditësimin e të dhënave këtë të premte, MSH-ja deklaroi se kanë humbur jetën tre pacientë të shtruar në dy spitalet Covid. Bëhet fjalë për një 56 vjeçar dhe një 76 vjeçar nga Tirana me disa bashkëshoqëruese dhe një 90 vjeçar nga Elbasani. / BalkanWebDeklarata e plotë:Aktualisht në spitalin Infektiv dhe spitalin "Shefqet Ndroqi" po trajtohen 115 pacientë, 16 janë në terapi intensive, 5 prej të cilëve pacientë të intubuar.Në 24 orët e fundit, janë kryer 500 testime për të dyshuar të prekur me COVID19, nga të cilat janë konfirmuar 79 raste pozitive.
Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 56 raste në Tiranë, nga 6 raste në Shkodër, Krujë, nga 3 raste Fier, Lushn…

CNET: “Trump goes after TikTok: Everything you need to know - CNET” plus 23 more

Albeu: “Juventus gati të sakrifikojë dy lojtarë për yllin e Serisë A” plus 19 more

GAZETA SHËNDETI

GAZETA SHËNDETIRëndohet bilanci/ Humbin jetën nga Covid 19 tre pacientë, 79 raste të reja në 24 orëPosted: 31 Jul 2020 09:15 AM PDTRëndohet bilanci nga Covid 19 në vendin tonë. Shkon në 157 numri i të vdekurve që nga fillimi i pandemisë.Në përditësimin e të dhënave këtë të premte, MSH-ja deklaroi se kanë humbur jetën tre pacientë të shtruar në dy spitalet Covid. Bëhet fjalë për një 56 vjeçar dhe një 76 vjeçar nga Tirana me disa bashkëshoqëruese dhe një 90 vjeçar nga Elbasani. / BalkanWebDeklarata e plotë:Aktualisht në spitalin Infektiv dhe spitalin "Shefqet Ndroqi" po trajtohen 115 pacientë, 16 janë në terapi intensive, 5 prej të cilëve pacientë të intubuar.Në 24 orët e fundit, janë kryer 500 testime për të dyshuar të prekur me COVID19, nga të cilat janë konfirmuar 79 raste pozitive.
Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 56 raste në Tiranë, nga 6 raste në Shkodër, Krujë, nga 3 raste Fier, Lushnje, nga 1 rast në Elbasan, Kavajë, Vlorë, Kamëz, Divjakë.Aktualisht n…

Bota Sot: “Qytetari kërcënon publikisht: Ne muslimanët mund t’iu marrim në qafë krejt juve qafirave” plus 9 more

“Nëse keni kaluar një ftohje të zakonshme, mund të jeni imunë ndaj Covid-19” plus 9 more Ekonomia Online

“Dosja 339/ Komisionerët nuk do të hetohen nga SPAK dhe GJKKO! Çështja i kalon prokurorisë Durrës” plus 6 more 24 ore lajme

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more