Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Pyetje nga vizitorët

Ndjekja në ëndërr- pytje nga vizitorët

Pershendetje!!! Une ne fakt do te doja te me shpjegonit nje enderr qe kam pare mbreme jam shume kurioz ta di se cfare domethenje ka.Mbreme pashe ne enderr sikur nje shoku im po me ndiqte nga pas me nje arme dhe duke u munduar per te me vrare ,ai ishte me disa shoke te mi te tjere dhe ato me thonin ik ik ,largohu.Une Une sa me shume qe largohesha ai aq me afer me vinte ,pastaj nuk mbaj mend gje me...Ju lutem me ndihmoni me nje shpjegim tuajin se jam shume kurioz ta di . Faleminderit Pergjigja : Shpjegimi i endrres tuaj eshte si vijon: Cfardo lloj gjeje qe te ndjek simbolizon nje pjesen tuaj e cila nuk eshte e afte ose nuk do te pranoj. Eshte nje periudhe ne jeten tuaj ku ndiheni i padobishem. Nje person i çuditshem ose nje energji negative perfaqeson mesime te cilat ju duhet ti mesoni ose pranoni. Kjo lloj endrres eshte nje thirrje qe ju duhet te merni me shume kontroll ne jeten tuaj. Ndonjehere kjo enderr do te thote edhe te maresh disa vendime te veshtira. Bes

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more