Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Paleogjeografi

Çka është Paleogjeografia ?

Çka është Paleogjeografia ? Paleogjeografi është shkencë që përcakton pamjen dhe kushtet fiziko-gjeografike të mbështjellsit natyror-gjeografik gjatë historisë së zhvillimit të Tokës. cka eshte paleogjeografia, cfare eshte paleogjeografia, paleogjeografia shqip

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more