Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Fito Para

Qysh me fitu para online nga shorte.st?

Shorte.st   është shërbim online për shkurtimin e linqeve që paguan për çdo klikim në linkun e shkurtuar. Procedura është e thjeshtë, regjistrohuni ne   http://www.shorte.st   dhe më pas konfirmoni regjistrimin nëpërmjet email-it. Vendosni linkun që dëshironi ta shkurtoni dhe klikoni   SHORTEN .  Linku i shkurtuar pas 5 sekondave ju dërgon tek linku origjinal që dëshironi ta shpërndani. Pagesa nga   shorte.st   bëhet pasi të arrini shumën $5. Pagesën mund ta pranoni në llogarinë tuaj   Payoneer ose në Paypal. Shembull i një linku të shkurtuar:  http://sh.st/rEkYB

Fitoni para me webfaqen tënde

Fitoni para me webfaqen tënde   Bëhu publikues dhe përfito nga mundësitë e panumërta të partneritetit të Publikuesit.  Fillo fito para menjëherë me faqet tuaja ekzistuese.  Publikuesit e KosoftADS janë partnerët tonë të reklamuesve që mund të regjistrohen me ne dhe t'i shfaqin reklamat në faqet e tyre përmes sistemit të marketingut online KosoftADS.  Ju mund të fitoni deri 51% nga secili klikim që merrni në reklamat tuaja të vendosura në faqen apo blogun tuaj. Shfaq reklamat në makinat kërkuese KosoftADS ju lejon të vendosni reklamat edhe në makinat tuaja kërkuese.  Nëse vizitorët kërkojnë në faqen tuaj, varësisht nga fjalët kyçe apo përmbajtja e faqes do t'iu shfaqen reklamat e vendosura afër rezultateve.   Shfaq dhe fito nga reklamat e vendosura në website KosoftADS punon me të gjitha llojet e faqeve.  KosoftADS identifikon përmbajtjen automatikisht dhe varësisht nga rezultati e bën shfaqjen e reklamave.  KosoftADS është e pavarur për t'u menax

Top 3 alternativat me te mira te Gogle Adsense

Top 3 alternativat më të mira të Gogle Adsense Këtu keni një listë të top 3 alternativave për Gogle Adsense .Kjo listë është e bazuar në shumë faktorë si formatin e reklamave , mënyrën e pagesës, minimumi i pagesës etj, 1.Adbrite Adbrite është alternativë më e mirë për Gogle Adsense .Ofron reklama të të gjitha llojeve për blogera dhe për pro blogera.Rregullat e përdorimit janë shumë të lehta për t’i ndjekur në krahasim me Adsense , duke perdorur Adbrite ju mund të keni në dispozicion reklama inline dhe ato komplete.Kur nuk paraqitet asnjë reklamë atëherë paraqitet mesazhi ‘’reklamoni ketu’’ si mënyrë për t’i tërhequr reklamuesit. Mënyra e pagesës: Minimumi i pagesës është $100 dhe adbrite ofron pagesën vetëm nëpërmjet çeqëve. 2. Chitika Chitika është njëra ndër rrjetet më të mira të reklamave.E themeluar në vitin 2003, posedon një rrjet të madh të blogjeve dhe ofron reklama të bazuara në fjalë kyçe.Ju lejon të shfaqni reklama në mobila, faqe, blogje et

Fito para përmes ngarkimit të dokumenteve

Fito para përmes ngarkimit të dokumenteve Docstoc një faqe që ju lejon të bëni ngarkim dhe të shpërndani dokumentet tuaja, ka hapur një shërbim të ri të quajtur DocCash që ju lejon të fitoni para përmes ngarkimit të dokumenteve tuaja. Docstoc ka partneritet me Google si njëri nga partnerët në programin e reklamave Adsense .Tash kur ju bëni ngarkimin e dokumenteve në Docstoc, ju shpërndani burime reklamash dhe kur dikush klikon mbi reklamat e gogle ads në dokumentet e juaja atëherë fitoni para.Docstoc ndan këto fitime me çdo përdorues 50/50.  Nese ju tashmë keni të hapur llogari Adsense në faqen tuaj apo blogun tuaj ju mund ta lidhini atë llogari edhe me profilin e docstoc dhe në këtë mënyrë të gjeneroni të ardhura përmes dokumenteve tuaja. Nëse nuk keni llogari të adsense, atëherë Docstoc do t’ju ndihmojë të hapni një llogari dhe ta lidhni më pastaj me profilin tuaj. Cilindo dokument që e ngarkoni nën profilin e Docstoc më pastaj do të lidhet në llogarin e DocCas

Si te fitojm para permes linkave

Ketu jepen te gjitha instruksionet rreth menyres se si te fitoni para permes linkave , instruksionet jane hap pas hapi. Parate qe i fitoni mund ti dergojne ne paypal , mund ti shikoni ne foton si prove qe eshte reale. Pra mos e humbni kete rast filloni te fitoni para permes linkave tuaj. Kliko ketu   per tu regjistruar

Fito Para me adsense

Adsense ju mundeson qe ne faqet tuaja  te vendosni reklama te ndryshme.Dhe ju paguan per kete sherbim. Google AdSense vepron në përmbajtjen e faqes tuaj , automatikisht skanon faqen tuaj te internetit dhe vendos reklamen me temë dhe me permbajtje ne perputhje me temen dhe permbajtjen  e faqes tuaj. Nga vijne reklamat .? Reklamat vijne nga  Adwords Tipologjija e reklames vjen sipas tematikes se faqes tuaj, per ti dhene harmoni faqes tuaj,dhe njekohesisht per te terhequr vizitoret e faqes tuaj qe te klikojne mbi reklamat. Jo vetem tematika por dhe permasat e reklames e ngjyrat mund ti perputhni me faqen tuaj. Adsense varet nga Adwords ? Sigurisht qe po !!Sepse te gjitha reklamat e Adsense rrjedhin nga Adwords Anasjelltas Adwords varet nga Adsense ,jo. fito para me adsense, fito me adsense, fito pare online me adsense, fito leke me adsense, fito leke online, fito para online, gogle adsense tips, how to earn money with gogle adsense, qysh me fitu pare me ads

Fito Pare online

Se Pari Kliko Ketu Pastaj shko Join now dhe pas kesaj : 1. e Shkruni USERIN ose NIKIN            2. email adrese          3. e perseritni email adrese           4. Paswordin           5. Perseritne Paswordin          6. Zgjedhni menyren e transferimit Klikoni I agree dhe ne fund Klikoni Submit Pas kesaj mund te beni shrink qfardo adrese edhe i shperndani ato linka neper faqe, forume, blogje etj, dhe per qdo klikim ne linkun tuaj fitoni para, parat e fituara dergohen ne paypal dhe me pastaj ato para mund ti transferoni ne kartelen tuaj te bankes. fito para online,fito leke online,fito para online,fitoni leke online,fito leke,fito para,make money,make money online,kosovo money,make money on kosovo,kosovo albanian

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more