Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Sistematika

Çka është taksonomia?

Çka është taksonomia? Shkenca për klasifikimin, grupimin dhe emërtimin e organizmave quhet taksonomia ose sistematika . ceshte taksonomia, qfare eshte taksonomia, cka eshte taksonomia, cfare eshte taksonomia, qka osht taksonomia, taksonomia definicioni,

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more