Skip to main content

Posts

Showing posts from July, 2019

CNET: “Hyundai will make Rear Occupant Alert standard by 2022 - Roadshow” plus 23 more

Bota Sot: “Muhaxheri: Arban Abrashi nuk mund t? injorohet si kandidat konsensual p?r kryetar t? LDK-s?” plus 23 more

“Gorgeous (1999) HD” plus 3 more Filmaon.com

“Gorgeous (1999) HD” plus 3 more Filmaon.comGorgeous (1999) HDThe Lincoln Lawyer (2011) HDEl Chicano (2018) HD4 latas (2019) HDGorgeous (1999) HDPosted: 31 Jul 2019 10:30 AM PDTFilmaon.cc
Gorgeous (1999) HDNjë vajzë romatike udhëton në Hong Kong në kërkim të dashurisë dhe takon një luftëtar profesionist me të cilin dashurohet…Gorgeous (1999) HD
Gorgeous (1999) HD The Lincoln Lawyer (2011) HDPosted: 31 Jul 2019 10:21 AM PDTFilmaon.cc
The Lincoln Lawyer (2011) HDNjë avokat zhvillon biznesin nga pjesa e pasme e makinës së tij të qytetit Lincoln ndërsa përfaqëson një klient të profilit të lartë në Beverly Hills.The Lincoln Lawyer (2011) HD
The Lincoln Lawyer (2011) HD El Chicano (2018) HDPosted: 31 Jul 2019 02:06 AM PDTFilmaon.cc
El Chicano (2018) HDDy binjakë nga Los Anxhelesi lindor, vendosin të kenë jetë të ndryshme dhe përfundojnë në krahë të kundërt të ligjit….El Chicano (2018) HD
El Chicano (2018) HD 4 latas (2019) HDPosted: 31 Jul 2019 12:21 AM PDTFilmaon.cc
4 latas (2019) HDPër të gjetur Jo…

“Pyetja e Kryeministrit dhe një kujtim nga Gjimnazi” plus 2 more Telegrafi Opinione

“Pyetja e Kryeministrit dhe një kujtim nga Gjimnazi” plus 2 more Telegrafi Opinione Pyetja e Kryeministrit dhe një kujtim nga GjimnaziLetër e hapur kryeministrit Edi RamaNjë verë, një politikumPyetja e Kryeministrit dhe një kujtim nga GjimnaziPosted: 31 Jul 2019 02:07 AM PDTU bënë plot vite qëkur u pata ulur për të parën herë në bankat e Gjimnazit. Siç e do zakoni, java fillestare pati kaluar me njohjen e shoqeve e shokëve të klasës dhe të mësimdhënësve. Ishte një lloj deja vu e ciklit të mesëm të ulët, kur pas ndarjes nga mësuesja, numri i arsimtarëve na dukej si aradhe e pafund ushtarake, sigurisht, jo gjithaq miqësore.Njërën prej ditëve të kësaj jave në gjimnaz, ndër tjerash, në klasën tonë erdhi një profesor. Kishte një stil të veçantë; tek ai, sikur i pamë shkëndijat se nuk do të lëshonte pe në disiplinë gjatë orëve të mësimit, por njëherësh nuk i mungonte as buzëqeshja në fytyrë. Sapo përfundoi procedurat me ditarin (jo me mua), filloi t'i rrekej temave të ndryshme shoqërore…

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more