Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Vlora

Flamuri kuqezi – Gentiana Gashi

Flamuri kuqezi valon
Në Kosovë e Shqipëri,
Që të gjithë shqiptarët
Betohen para tij.

E qëndisi këtë flamur
E dashura Marigonë,
Dhe Ismail Qemali
E ngriti në Vlorë

vjersha,vjershe,poezi,poezia,per,poezite,vargje,vargje per,poezi per.vjersha per femije,vjersha per fmije,flamurin,flamur,flamurin kuq e zi,poezi per flamurin,flamuri kuqezi,poezi shqip,poezi per flamurin,vjersha per flamur

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more