Skip to main content

Posts

Showing posts from June, 2018

CNET: “Robotic gecko grippers video - CNET” plus 23 more

“The 100 Year-Old Man (2013) HD” plus 2 more Filmaon.com

“The 100 Year-Old Man (2013) HD” plus 2 more Filmaon.comThe 100 Year-Old Man (2013) HDWar Witch (2012) HDThe Terminator (1984) HDThe 100 Year-Old Man (2013) HDPosted: 30 Jun 2018 09:10 AM PDTThe 100 Year-Old Man (2013) HDFilmaon.com“100 vjeçari që u hodh nga dritarja dhe u zhduk”: Alan Karlson, një plak i fiksuar me plasjet e eksplozivëve, pasi jetoi një jetë të gjatë me shumë ndodhi, e gjen veten në një azil pleqsh. Në 100 vjetorin e tij, ai hidhet nga dritarja e dhomës së azilit dhe fillon një udhëtim të papritur, […]The post The 100 Year-Old Man (2013) HD appeared first on Filmaon.com. War Witch (2012) HDPosted: 30 Jun 2018 05:18 AM PDTWar Witch (2012) HDFilmaon.comDiku ne Afriken e Jugut, Komona një vajzë 14-vjecare i tregon femijës që ka në bark, historine e jetës së saj që kur filloi lufta. Gjithçka filloi kur ajo ishte rrembyer nga rebelet në moshën 12-vjeçare.The post War Witch (2012) HD appeared first on Filmaon.com. The Terminator (1984) HDPosted: 30 Jun 2018 02:02 AM PDT

Bota Sot: “Vu?iq: Po t'i merrja m?ditjet e udh?timeve n? Bruksel do t'i kisha 30 mij? euro m? shum?” plus 6 more

“Kanceri i gjirit: Cila është mosha ideale për të bërë mamografin” plus 1 more Express Shneta

“Kanceri i gjirit: Cila është mosha ideale për të bërë mamografin” plus 1 more Express ShnetaKanceri i gjirit: Cila është mosha ideale për të bërë mamografinPosted: 30 Jun 2018 08:58 AM PDTKjo sëmundje është shumë e shpeshtë në mes grave: miliona gra diagnostifikohen nga kjo sëmundje çdo vit në botë.This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now Po bëhen manaferrat, çfarë duhet të dini për frutin magjik veror dhe pse i nevojitet organizmitPosted: 30 Jun 2018 01:09 AM PDT​ Të paktë janë njerëzit që njerëzit që njohin vlerat e tyre të shëndetshme, por të shumtë janë ata që edhe do të gërvishteshin në një ferrë vetëm për t'i marrë dhe ngrënë. This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now You are subscribed to email updates from Shneta.
To stop receiving these emails, you may unsubscribe now.Email delivery powered by GoogleGoogle, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

“Erdogani i Madhërishëm” plus 1 more Telegrafi Opinione

“Erdogani i Madhërishëm” plus 1 more Telegrafi Opinione Erdogani i MadhërishëmPosted: 30 Jun 2018 06:20 AM PDTSinan UlgenPresidenti turk Recep Tayyip Erdogan tani ka përmbushur objektivin e tij të fundit politik për të qenë presidenti i parë ekzekutiv i zgjedhur ndonjëherë nga populli, duke marrë pothuajse 53 për qind të votave kombëtare në zgjedhjet e së dielës. Një vit më parë, Erdogani miratoi ndryshimet kushtetuese për të transformuar demokracinë parlamentare të Turqisë në një sistem shumë të centralizuar presidencial. Tani këto ndryshime do të hyjnë plotësisht në fuqi.Ndryshimet kushtetuese i japin Erdoganit pushtet të ri për të emëruar zëvendëspresidentë, ministra dhe zyrtarë të lartë. Ato gjithashtu e lejojnë atë të shpërndajë Parlamentin, të jetë anëtar i një partie politike, të ketë të drejtë fjale në emërimin e gjyqtarëve në gjykatat më të larta, të nxjerrë dekrete me forcën e ligjit dhe të vendosë një gjendje të jashtëzakonshme. Aprovuar në mënyrë të ngushtë nga votuesit pr…

“Franca në çerekfinale të Kupës së Botës pas fitores dramatike ndaj Argjentinës” plus 9 more Ekonomia Online

“Time Split to the Nanosecond Is Precisely What Wall Street Wants” plus 5 more NYT > Technology

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more