Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Thenie per bukurine

Pasuria, bukuria dhe morali

Një urtësi e shkëlqyer Pasuria të ofron miq për interes, bukuria të ofron miq për epsh kurse vetëm morali të ofron miq për jetë!     Hoxhë Rufat ef Sherifi Thenie per pasurine, Thenie per bukurine, Thenie per moralin, 

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more