Skip to main content

Posts

Showing posts from May, 2017

RTSH: “Vlora 13 ditë pa traget, Kosto për biznesin” plus 9 more

RTSH: “Vlora 13 ditë pa traget, Kosto për biznesin” plus 9 moreVlora 13 ditë pa traget, Kosto për biznesinFinancat proçedojnë punonjësin e tatimeveÇështja “Doshi”, dëshmitarë për skenarin e vrasjes, Rama, Meta, Berisha e TahiriMeta: Të rinj votoni LSI!Kandidatët për Vetting reduktohen në 68Duahnpirja në nivele të lartaOperacioni anti-drogë në qarkun e VlorësBiznesi i pakënaqur nga autoritetet publikeMA: Masa për ata që përfshihen në fushatën elektorale!Mori pjesë në fushatë, hetim për inspektorin tatimorVlora 13 ditë pa traget, Kosto për biznesinPosted: 31 May 2017 07:25 AM PDTPrej 13 ditesh trageti i linjes Vlorë-Brindizi,nuk është ankoruar në portin e Vlores. Shkak është një defekt i rëndë në kabinën e motorrit: "Kjo është situatë jashte normales , në radhë të parë për të gjithë qytetarët dhe pastaj për të gjithë jugun e shqipërisë që e përdorin ktë linjë të Brindisit me Vlorën. Dhe pastaj dhe për portin pasi ka humbjet e tij pasi 70-80% të të ardhura i kemi të lidhura me linjë…

Albeu: “Ministri Demiraj ngushëllon familjen e policit që humbi jetën në aksident” plus 19 more

5 Things You Won’t Believe Which Actually Exist! Top 5 Trends

5 Things You Won’t Believe Which Actually Exist! Top 5 Trends5 Things You Won’t Believe Which Actually Exist!Posted: 31 May 2017 11:48 AM PDT You are subscribed to email updates from Top 5 Trends.
To stop receiving these emails, you may unsubscribe now.Email delivery powered by GoogleGoogle Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

INSAJDERI: “Pacolli premton se brenda gjashtë muajve kosovarët lëvizin pa viza” plus 19 more

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more