Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Letargjia

Çka është gjumi letargjik ?

Për t’u mbrojtur nga të ftohtët e dimrit, disa kafshë mbyllen në shtëpitë e tyre dhe bëjnë një gjumë të gjatë që quhet gjumë letargjik . Lexo me shume: Letargjia ceshte gjumi letargjik,cka eshte letargjia,cfare eshte letargjia,letargjia shqip,cka quajme letargji,letargjia shqip,letargji shqip,cfare eshte gjumi letargjik,ceshte gjumi letargjik,gjum letargjik shqip

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more