Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Morena

Laureta Gashi dhe Morena Taraku duke pirë shishe

Në një video që po qarkullon në youtube shihet Morena Taraku dhe shoqja e saj e ngushtë Laureta Gashi duke pirë shishe. Ato shihen se janë mjaftë të lumtura pranë njëra tjetrës. Për më shumë shikojeni videon

Çka është Morena ?

Çka është Morena ? Morena është lëndë e copëzuar ( gurë, zall, rërë, lym) mbi akullnajë, në brendësi dhe nën akullnajë ( morenë e lëvizshme) ose në mbarim të akullnajës luginore ( morenë palëvizshme). cfare eshte morena, cka eshte morena, ceshte morena, morena shqip, morena definicion, definicioni i morenes shqip, cka jane morenat, cfare jane morenat, morena shqip

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more