Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Choki

Reperi kaqanikas ''Choki'' vjen edhe me një bashkëpunim

Reperi kaqanikas ''Choki vjen edhe me një bashkëpunim.  Kësaj here me reperin EGY. Choki merret me rap një kohë të gjatë. Përveç si këngëtar ai merret edhe me produksion si dhe me dizajn. Kënga duket mjaft interesante. Për më shumë ndëgjojeni.

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more