Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Vjersha per Kosoven

Kosova - poezi nga Diellza Tafili - Kaçanik

Kosova   Kosovë- vendlindja ime Mbushur lotë dhe gëzime Pata hare Pata hidhërime. Sa shumë dritë e gëzime 17 Shkurti Festa ime.                          Poezi nga Diellza Tafili - Kaçanik vjersha per Kosoven,Kosova heroike vjersha,poezi per Kosoven

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more