Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Ciruset

Çka janë Ciruset (puplore) ?

Çka janë  Ciruset (puplore) ? Ciruset (puplore) janë re të cilat u përngjajnë puplave , nuk shkaktojnë hije në tokë. Nëse lëvizin prej perëndimit në lindje paralajmërojnë shiun dhe prishjen e motit.  Pasi bëjnë pjesë në retë e larta, përbëhen prej kristaleve të akullit. cfare jane ciruset, cka jane ciruset, ciruset shqip, cjane ciruset

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more