Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Thenie per qenin

Një thënie për qenin dhe luanin nga Imam Shafiu

“A s’e sheh që luani rri i heshtur, por [nga ai] të gjithë janë të frikësuar E qeni leh pa ndalë, por prapë është i përçmuar” — Imam Shafiu

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more