Skip to main content

Posts

Showing posts from October, 2019

CNET: “AirPods Pro and Deep Fusion are here video - CNET” plus 24 more

“The Kill Team (2019) HD” plus 1 more Filmaon.com

“The Kill Team (2019) HD” plus 1 more Filmaon.comThe Kill Team (2019) HDPosted: 31 Oct 2019 01:40 AM PDTFilmaon.cc
The Kill Team (2019) HDNjë ushtar i ri amerikan në Afganistan, i shqetësuar nga sjellja e komandantit të tij përballet me një dilemë morale…The Kill Team (2019) HD
The Kill Team (2019) HD Palm Swings (2017) +18Posted: 30 Oct 2019 11:35 PM PDTFilmaon.cc
Palm Swings (2017) +18Pasi shpërngulen në Palm Springs, një çift i sapomartuar surprizohen kur mësojnë fantazitë seksuale të komshinjve të tyre…Palm Swings (2017) +18
Palm Swings (2017) +18 You are subscribed to email updates from Movies – Filmaon.cc.
To stop receiving these emails, you may unsubscribe now.Email delivery powered by GoogleGoogle, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

Bota Sot: “Leonardo DiCaprio mbështet nismën për mbrojtjen e lumit Vjosa” plus 9 more

“Çaji jeshil është mjaft i dobishëm për peshën” plus 9 more Ekonomia Online

“Vjosa Osmani si shtetare” plus 1 more Telegrafi Opinione

“Vjosa Osmani si shtetare” plus 1 more Telegrafi Opinione Vjosa Osmani si shtetarePosted: 31 Oct 2019 12:15 AM PDTPara pak ditësh, kryesues ja e listës së LDK-së në zgjedhjet e fundit, Vjosa Osmani, kishte dhënë një intervistë të gjatë për radion "Evropa e Lirë", ku kishte folur si një shtetare e vërtetë. Pa tabu, e sigurt në vetvete, por me kujdes dhe vetëpërmbajtje të madhe, si një zonjë krejt e vetëdijshme për përgjegjësinë historike që do të marrë pas pak javësh para kombit dhe vendit, ajo kishte prekur sfidat më kryesore që ka përpara koalicioni fitues LVV-LDK, me të cilat ky koalicion ka filluar tashmë të përballet.Përshtypja ime e përgjithshme, pas leximit të kësaj interviste është se Vjosa Osmani i njeh në thellësi këto sfida, është realiste në vlerësimin e tyre dhe ka vizion për zgjidhjen e tyre. Ajo shprehet me një talent të dukshëm politik dhe jam plot shpresë tashmë se, bashkë me Albin Kurtin, do të përbëjnë një tandem udhëheqës të aftë për të shënuar një faqe të…

“Twitter Will Ban All Political Ads, C.E.O. Jack Dorsey Says” plus 11 more NYT > Technology

“QSnatch Malware Infects Thousands of NAS Devices, Steals Credentials” plus 9 BleepingComputer.com

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more