Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Video interesante

"Besojmë në mirësi", spot sensibilizues tajlandez

                           Një spot i mrekullueshëm që gjithë secili nga ne do të dëshironte të realizohej në vendin tonë, e i cili vjen nga Azia, e pikërisht nga Tailanda. Ende ndihmën e quajmë naivitet, në fakt është emocioni më i bukur të dhurosh një grimcë lumturi, që mund të nisë thjesht me një buzëqeshje! Ndiqeni...

Mahnitëse: Ky kinez trevjeçar do t’ju hyjë në zemër (Video)

                     Në versionin kinez të emisionit “America's Got Talent”, lindi një yll i ri. Është një trevjeçar që ka dëshirë të vallëzojë. Por, nuk është vetëm kjo performancë që këtë fëmijë e bënë të veçantë, por edhe mënyra e tij e komunikimit, transmeton Telegrafi. Thotë se dëshiron të vallëzojë, sepse nëna e tij qesh dhe e qeshura është lumturi. Ndërsa ëndrra e tij është t’i bëjë njerëzit të lumtur, sepse edhe ai është i lumtur. Ky fëmijë meriton t’ia kushtoni 10 minuta, për ta parë këtë video.

10 më budallenjtë e planetit Tokë

Video qesharake dhe interesante

 Kliko mbi titullin e videos qe doni t'a shihni Aksidentet   Aksidente tjera   Ja çfare te ben barku i madh   Projekti H.A.A.R.P   E vërteta e 11 shtatorit   Flija   Futbolli amerikan Magari Një surprizë e papritur Ofendim qesharak Poezia më e forta në botë   Qyrrat Supermodelet   Surpriza tek dentisti Top 10 videot qesharake me femije te vegjel Vajza e uritur Video qesharake me femije   Video interesante, Video qesharake, Video humor shqip,video qe te bejn me qesh

Çka është projekti H.A.A.R.P ?

Çka është projekti H.A.A.R.P ? Projekti harp,projektet harp,projekti harp

E vërteta e 11 shtatorit

E vërteta e 11 shtatorit,11 shtatori dhe e verteta,shtatori dhe e verteta e saj

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more