Skip to main content

Posts

Showing posts from December, 2018

CNET: “The lazy moviegoer’s guide to the best streaming movies of 2018 - CNET” plus 19 more

Bota Sot: “Ja disa ide urimesh p?r Vitin e Ri!” plus 15 more

“Sono tornato (2018) HD” plus 3 more Filmaon.com

“Sono tornato (2018) HD” plus 3 more Filmaon.comSono tornato (2018) HDThe Ref (1994) HDUnder the Silver Lake (2018) HDThe Festival (2018) HDSono tornato (2018) HDPosted: 31 Dec 2018 03:20 AM PSTSono tornato (2018) HDFilmaon.orgMusolinit shfaqet përsëri në Romë pas 72 vitesh duke gjetur vendin plot me probleme si racizmi dhe urrejtja për politikanët. Duke e ngatërruar si aktor ai bashkohet me një regjisor dhe fillon të udhëtojë në gjithë Italinë për ta sunduar sërish…The post Sono tornato (2018) HD appeared first on Filmaon.org. The Ref (1994) HDPosted: 30 Dec 2018 02:04 PM PSTThe Ref (1994) HDFilmaon.orgNjë hajdut shtëpish braktiset nga partneri i tij në mes të një vjedhjeje dhe ai detyrohet të marrë peng një familje shumë problemtike natën e vigjiljes së Krishtlindjes….The post The Ref (1994) HD appeared first on Filmaon.org. Under the Silver Lake (2018) HDPosted: 30 Dec 2018 01:56 PM PSTUnder the Silver Lake (2018) HDFilmaon.orgSemi, një djalë inteligjent por pa qëllime në jetë, sheh …

“Presidenca rumune e BE-së – kolaps me pasoja!?” plus 2 more Telegrafi Opinione

“Presidenca rumune e BE-së – kolaps me pasoja!?” plus 2 more Telegrafi Opinione Presidenca rumune e BE-së – kolaps me pasoja!?Viti i Ri si moment reflektimi për kuptimin e jetësKur Babadimri nuk sjell dhurataPresidenca rumune e BE-së – kolaps me pasoja!?Posted: 31 Dec 2018 02:01 AM PSTMë ndërrimin e viteve, qeveria e mençur rumune nën udhëheqjen e socialdemokratëve të PSD-së, e me gjoks të fryrë nga krenaria do të pushtojë Brukselin dhe Strasburgun… Në këtë formë, ose pak më ndryshe mund të shkruhen kryetitujt e gazetave në ditët e ardhshme në mediat e ndikuara prej PSD-së në Bukuresht. Kështu, disa ministra nën drejtimin e kryeministres Viorica Dancila shpresojnë se mund të hyjnë edhe në librat e historisë. Me tone nacional-populiste dhe kritike ndaj BE-s[, e urta Viorica Dancila ka zbatuar pa iu dridhur syri urdhrat e atij që tërheq fijet në prapaskenë, të kreut të partisë të dënuar, Liviu Dragnea nga PSD.Ajo dhe shpura e saj do t’ia tregojnë vendin evropianëve të tjerë pa moral dhe…

“Hoti uron festat e fundvitit” plus 9 more Ekonomia Online

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more