Skip to main content

Posts

Showing posts from September, 2016

Mesazhi.com: “Veterani i UÇK-së rrëfen se si u frynë listat” plus 9 more

“U del gjoksi duke vallëzuar në transmetim live (Foto/Video, +16)” plus 3 more Telegrafi Dështime

“U del gjoksi duke vallëzuar në transmetim live (Foto/Video, +16)” plus 3 more Telegrafi Dështime U del gjoksi duke vallëzuar në transmetim live (Foto/Video, +16)Me turjelë ia hoqën vidhën që i kishte hyrë në gisht (Video)Dhëndrit i ngec unaza e martesës në penis dy ditë para se të martohej (Foto/Video, +16)Derisa po e priste topin e takimit sportiv, qëllohet në fytyrë dhe turpërohet keq (Video)U del gjoksi duke vallëzuar në transmetim live (Foto/Video, +16)Posted: 29 Sep 2016 12:48 PM PDTPrezantueses së motit i është zbuluar gjoksi gjatë transmetimit të drejtpërdrejt, por kjo nuk është hera e parë që po i ndodh, pasi gjatë kësaj jave ajo i nxori jashtë teksa po vallëzonte pas prezantimit të motit.Rumunia Daniela Crudu e njohur për linjat e përkryera trupore, është bërë aq e njohur sa që ka mijëra ndjekës në rrjetet sociale, transmeton Telegrafi.Lexo po ashtu: Prezantueses së motit i zbulohet gjoksi gjatë transmetimit të drejtpërdrejt (Foto/Video) Por Crudu duket se nuk e ka ndërmend të…

Mesazhi.com: “City barazon me Celtic-un” plus 9 more

Mesazhi.com: “City barazon me Celtic-un” plus 9 moreCity barazon me Celtic-unBayerni pëson nga AtleticoGraniti mposht TaulantinBarca s’gabon ndaj Borussia MonchengladbachMustafa: Zhvillimi ekonomik prioritet kryesor i Qeverisë së KosovësSHBA, te shtena ne nje shkolle e Karolinen JugoreSHBA kërcënon Rusinë: Ndalini sulmet ne Aleppo ose ndërpresim bashkëpuniminAvioni ‘Malaysia Airlines’ është rrëzuar nga rebelët pro-rusëFerid Agani shkarkohet nga PD-ja, ne krye vie Sylejman QerkeziFerid Agani shkarkohet nga PD-jaCity barazon me Celtic-unPosted: 28 Sep 2016 09:43 AM PDTCeltic – Manchester City ka qenë ndeshja më interesante e mbrëmjes në Ligën e Kampionëve.Ndeshja e zhvilluar në Skoci u mbyll në barazim 3:3.The post City barazon me Celtic-un appeared first on Mesazhi.com. Bayerni pëson nga AtleticoPosted: 28 Sep 2016 09:41 AM PDTAtletico Madrid ka mposhtur Bayernin në kryendeshjen e Grupit D në Ligën e Kampionëve.Yanick Carrasco shënoi golin e vetëm të ndeshjes dhe të fitores për madrilen…

“Djali i bosit të mafisë qëlloi veten “mes këmbëve”, kur plumbi goditi testikulin e tij, ai filloi të qante (Foto)” plus 2 more Telegrafi Dështime

“Djali i bosit të mafisë qëlloi veten “mes këmbëve”, kur plumbi goditi testikulin e tij, ai filloi të qante (Foto)” plus 2 more Telegrafi Dështime Djali i bosit të mafisë qëlloi veten “mes këmbëve”, kur plumbi goditi testikulin e tij, ai filloi të qante (Foto)Refuzohet nga femra e ëndrrave, kërcënon se do të hidhet nga shtylla e lartë (Video)Përplaset dhimbshëm për shkëmbinj pasi lëshoi litarin më herët se që duhet (Video)Djali i bosit të mafisë qëlloi veten “mes këmbëve”, kur plumbi goditi testikulin e tij, ai filloi të qante (Foto)Posted: 28 Sep 2016 09:00 AM PDTOmar Chaouk (25), djali i shefit të mafias së Melburnit, Australi, Macchour Chaouk, u arrestua për posedim të paligjshëm të armëve, pas një gjuajtje aksidentale, duke u përpjekur për të marrë nga xhepi i tij cigaret, në xhepin të cilin kishte edhe një armë.Kur plumbi goditi testisin e tij, ai hoqi pantallonat e tij dhe filloi të qajë, duke pyetur nëse do të vdisnin, shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi.Një mikesh e t…

Mesazhi.com: “Gati riformatimi i Qeverisë, shuhen 5 ministri” plus 9 more

“Modelja seksi pozonte në rërë pranë ujit, por i ndodhi diçka e pabesueshme (Foto/Video)” plus 4 more Telegrafi Dështime

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more