Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript!
Autoshkolla ~ Rapitful Shqip

Takvimi 2016 I Autoshkolla I Ese I Analiza I Vjersha I Lojra I Blej I Mëso Gjermanisht I Mëso shqip I

Na ndiqni me email - Follow by Email - Merr njoftime për postimet e reja

Autoshkolla

Autoshkolla


Mjafton te klikoni mbi titullin e tyre dhe do tju shfaqen te dhenat.


 

Shkarko testet e reja të Autoshkollës

Kuizi Autoshkolla - Testi 1

Kuizi shenjat e komunikacionit - Pjesa e parë

Kuizi shenjat e komunikacionit - Pjesa e dytë

Kuizi shenjat e komunikacionit - Pjesa e tretë

Testet e Autoshkollave online

Autoshkolla test - Pyetje me përgjigje për patent shofer


komunikacioni, shenja e komunikacionit, sinjalet ndriquese, autoshkolla testi b, teste per autoshkolle, test autoshkolla, programi i autoshkolles,libri i autoshkolles, autoshkolla, shenjat ne komunikacioni, rregullat e trafikut, rregullat ne trafik
       
   
Lexo edhe:
Scoop.it
  •