Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Murlani

Çka është Murlani ?

Çka është Murlani ? Murlani ( Bura ) është erë lokale. Fryn kryesisht nga verilindja dhe veriu në drejtim të detit Adriatik dhe sidomos gjatë periudhës së dimrit, por mund të fryjë edhe gjatë verës. ceshte murlani, cfare eshte murlani,cka eshte murlani,c'eshte murlani,cka paraqet murlani,cfare paraqet murlani, murlani ne gjuhen shqip, murlani defincion, murlan definicion, cka dmth murlani,cfare domethene murlani

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more