Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Eritroblastoza fetale

Çka kemi tek eritroblastoza fetale ?

Çka kemi tek eritroblastoza fetale ? Tek eritroblastoza kemi shkatrrimin e eritrociteve tek i porsalinduri si pasojë e inkompatibilitetit të grupeve të gjakut të nënës dhe fetusit. qka eshte eritroblastoza fetale,qka quajme eritroblastoze fetale,eritroblastozat fetale shqip,pse shfaqet,pse paraqitet eritroblastoza fetale,shkaku,shkaqet

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more