Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Bifurkacioni

Pse është i njohur lumi i Nerodimes?

Lumi i Nerodimes është i njohur për bifurkacionin e tij.  Ujërat e këti lumi ndahen në dy drejtime dhe derdhen në dy dete, në Detin e Zi dhe në Detin Egje. ku derdhet lumi Nerodime,lumi i Nerodimes,bifurkacioni i vetem ne evrope,bifurkacioni i vetem ne ballkan

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more