Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Visar Ymeri

INSAJDERI: “Pacolli thotë se kanë interesa të përbashkëta me partinë që e quajti “njeri i Rusisë”” plus 19 more

INSAJDERI: “Pacolli thotë se kanë interesa të përbashkëta me partinë që e quajti “njeri i Rusisë”” plus 19 more Pacolli thotë se kanë interesa të përbashkëta me partinë që e quajti “njeri i Rusisë” Politikanët që mund të shkojnë dy herë në zgjedhje Liverpool në Ligën e Kampionëve Pas 20 vitesh, Arsenali dështon të shkojë në Ligën e Kampionëve Vritet një gjermane dhe merret peng një finlandeze në Afganistan Seriali më makabër në botë ndalohet në një shtet të Amerikës Vjosa Osmani në fushatë me kandidatin për kryeministër nga LDK-ja Lirak Çelaj thotë se Shpend Ahmeti po mashtron votuesit Pas tre vitesh, Milani rikthehet në Evropë Juventus, Kampion i Italisë për herë të gjashtë me radhë [video] Dialogu Kosovë -Serbi, nën hijen e proceseve zgjedhore Leonora Jakupi ua vë fajin “komshinjve” për dështimin e kompleksit banesor Dy të sëmurë rëndë nga ethet e minjve dhe 67 të pickuar nga rriqrat Veseli: Shkua

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more