Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Hakeri

Çka është hakeri ?

Hakeri është personi i cili futet në sistemin e huaj kompjuterik në mënyrë të paautorizuar me qëllim të sigurimit të të dhënave të mbrojtura në mënyrë të posaçme por edhe për manipulimin dhe asgjësimin e tyre. eng/en: hacker ceshte hakeri,cka eshte hakeri,cfare eshte hakeri,hakeri shqip,hakeri eshte,cka quajme haker,cfare quajme haker,haker shqip,hakeri ne gjuhen shqipe,

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more