Skip to main content

Posts

Showing posts with the label Poezi Qesharake

Poezi Qesharake

Poezi Qesharake Hajde per hajr,per hajr ne darsem po duka me te ardhe dhe nese mbiemrin ia nderron ishalla experte nuk ja bone. Ti Me Je Si Rrot Traktori Prekolicen Kush Ta Mori, E Prej Lloqit Kush Te Nxori, Pom Doket Ka Zon Me Tu Blloku MOTORI : Hajde Tash Dirdhe Prekolicen Tash Deshe Traktorin Se Po Du Me Ta Pa Akumulatorin, Po Du Me Ta Pa E Me Ta Dhez Motorin, Me Ta Dhez E Me Ta Kall Me Shpejtesin E Par, Me Shpejtsin E Par E Me Te Dyt Po Du Qe Me Ty Me U Shetit O ju pruft e mbara oj shoqni se e hapur eshte dera per miqasi skam qare pa ju kallzue se edhe asaj experte mbiemri ka me iu vnue bile edhe n'dardani kam me e regjistrue Shkuam në arë me veturë Dashuri s’ngopeshim dot, Kur u humbëm në njëri tjetrin Ëndrrën na e prishi një tërrnakop!! Thellë në sy ty të shikoja Humba aty në brendi Kur kujtoja se për mua lotoje Pash se të kishte rënë qerpiku në sy! Të mora për dore Shkuam andej nga liqeni Mu atëherë kur ty të puthja Të

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more