Skip to main content

Posts

Showing posts from February, 2020

CNET: “First coronavirus death in US confirmed - CNET” plus 24 more

Albeu: “Napoli siguron fitoren e tretë rradhazi, mposht lehtësisht Torinon (VIDEO)” plus 19 more

Bota Sot: “Mjeku popullor që përmes bimëve shëron hemorroidet, bajamet e venat - parandalon kancerin e lëkurës” plus 9 more

Gazeta Shëndeti: “Nuk do ta besoni: Kaq i ka kushtuar Qeverisë mbledhja në Prevallë” plus 5 more

Gazeta Shëndeti: “Nuk do ta besoni: Kaq i ka kushtuar Qeverisë mbledhja në Prevallë” plus 5 moreNuk do ta besoni: Kaq i ka kushtuar Qeverisë mbledhja në PrevallëShkencëtarët izraelitë: Jemi një javë larg zhvillimit të vaksinës kundër koronavirusitNdikimi i barnave në shenjat vitaleMentor Llugaliu: Për 20 vjet jemi qeverisë nga llojlloj hajni e krimineliDoktoresha kosovare e tregon ilaçin kundër KoronavirusitSelman Waksman, nobelisti që shpëtoi botën nga turbekulozi Nuk do ta besoni: Kaq i ka kushtuar Qeverisë mbledhja në PrevallëPosted: 29 Feb 2020 11:49 AM PST

Ka përfunduar mbledhja e kabinetit qeveritar që sot është mbajtur në Prevallë.

Pas mbledhjes kanë folur dy zëvendëskryeministrat Avdullah Hoti e Haki Abazi.

Ata kanë thënë se mbledhja e sotme ishte jashtëzakonisht produktive. Zëvendëskryeministri Abazi ka thënë se kanë përfunduar procesin e planit qeverisës dhe se programi do të jetë publik shumë shpejt.

"Kemi pasë një ditë jashtëzakonisht të frytshme me diskutime jashtëzakoni…

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more