Ruaje këtë postim Ruaje këtë postim

Merrni njoftime per postimet e reja

Search This Blog

Showing posts with label Filma. Show all posts
Showing posts with label Filma. Show all posts

Hakerët lëshojnë në rrugë një film pornografik (Video) Telegrafi Dështime


Hakerët lëshojnë në rrugë një film pornografik (Video) Telegrafi Dështime


Posted: 04 Oct 2016 10:08 AM PDT
Në billbordin elektronik që është i vendosur në një rrugë shumë të frekuentuar  të Xhakartës së Indonezisë, për pesë minuta është lëshuar një film pornografik.
Kalimtarët dhe shoferët kanë mbetur të habitur kur në ekranin që ka 24 metra katrorë nuk ka pasur reklama, por pamje me përmbajtje eksplicite, transmeton Telegrafi.
Shumë njerëz kanë nxituar t'i mbrojnë fëmijët nga këto skena, derisa zyrtarët komunalë e kanë ndërprerë rrymën e billbordit.
Nuk dihet se kush qëndron prapa ngjarjes, por dyshohet se është bërë nga disa hakerë.
"Kjo është bërë në shenjë proteste, sepse ky shtet e ndalon rreptësisht pornografinë", është një koment për rastin e pazakontë. /Telegrafi/
The post Hakerët lëshojnë në rrugë një film pornografik (Video) appeared first on Telegrafi.

Hakerët lëshojnë në rrugë një film pornografik (Video) Telegrafi Dështime


Posted: 04 Oct 2016 10:08 AM PDT
Në billbordin elektronik që është i vendosur në një rrugë shumë të frekuentuar  të Xhakartës së Indonezisë, për pesë minuta është lëshuar një film pornografik.
Kalimtarët dhe shoferët kanë mbetur të habitur kur në ekranin që ka 24 metra katrorë nuk ka pasur reklama, por pamje me përmbajtje eksplicite, transmeton Telegrafi.
Shumë njerëz kanë nxituar t'i mbrojnë fëmijët nga këto skena, derisa zyrtarët komunalë e kanë ndërprerë rrymën e billbordit.
Nuk dihet se kush qëndron prapa ngjarjes, por dyshohet se është bërë nga disa hakerë.
"Kjo është bërë në shenjë proteste, sepse ky shtet e ndalon rreptësisht pornografinë", është një koment për rastin e pazakontë. /Telegrafi/
The post Hakerët lëshojnë në rrugë një film pornografik (Video) appeared first on Telegrafi.

Filmat më të këqij që u bënë të famshëm (Video)

Një njeri i urtë njëherë ka thënë, askush asnjëherë nuk është bërë i varfër duke nënçmuar inteligjencën e njeriut.

 

 

Një njeri i urtë njëherë ka thënë, askush asnjëherë nuk është bërë i varfër duke nënçmuar inteligjencën e njeriut.

 

 

Aladini dhe Mbreti Hajduteve [ Dubluar Ne Shqip ]


Aladini dhe Mbreti Hajduteve [ Dubluar Ne Shqip ] (Official Video) by MusicDritaniOfficial

Atlantis 2 dubluar ne Shqip


Atlantis 2 viztimor dubluar ne Shqip (Official Video HD) by MusicDritaniOfficial

Filmi ''The Legend of Hercules'' me titra shqip

                

Historia origjinale e heroit mitik grek. 

I tradhëtuar nga njerku i tij, Mbreti, i dëbuar dhe i shitur si skllav për shkak të një dashurie të ndaluar, ai duhet të përdorë fuqitë e tij të frikshme për të marrë vendin që i takon në mbretërinë e tij.

Për ta shikuar kliko këtu
                

Historia origjinale e heroit mitik grek. 

I tradhëtuar nga njerku i tij, Mbreti, i dëbuar dhe i shitur si skllav për shkak të një dashurie të ndaluar, ai duhet të përdorë fuqitë e tij të frikshme për të marrë vendin që i takon në mbretërinë e tij.

Për ta shikuar kliko këtu

Filmi ''Inglourious Basterds'' me titra shqip

                          


Në Francën e pushtuar nga nazistët gjatë Luftës së Dytë Botërore, një grup ushtarësh çifute-amerikan të njohur si ”Basterds” janë zgjedhur në mënyrë specifike për të përhapur frikë gjatë Rajhut të Tretë duke vrarë brutalisht nazistët.

Për ta shikuar kliko këtu

Shiko Filma me titra shqip,filma te huaj me titra shqip,filma me titra shqip pagjum,filma me titra shqip hd,filma me titra shqip te rinj ,filma me titra shqip shkarko,filma me titra shqip shiko,filma komedi me titra shqip,filma me titra shqip free download,filma aksion me titra shqip 
                          


Në Francën e pushtuar nga nazistët gjatë Luftës së Dytë Botërore, një grup ushtarësh çifute-amerikan të njohur si ”Basterds” janë zgjedhur në mënyrë specifike për të përhapur frikë gjatë Rajhut të Tretë duke vrarë brutalisht nazistët.

Për ta shikuar kliko këtu

Shiko Filma me titra shqip,filma te huaj me titra shqip,filma me titra shqip pagjum,filma me titra shqip hd,filma me titra shqip te rinj ,filma me titra shqip shkarko,filma me titra shqip shiko,filma komedi me titra shqip,filma me titra shqip free download,filma aksion me titra shqip 

Filmi ''47 Ronin'' - me titra shqip

                             

Një grup i samurait përcaktohet për t’u hakmarrë për vdekjen dhe çnderimin e zotit të tyre në duart e një Shogunit të pamëshirshëm.

Për ta shikuar kliko këtu
                             

Një grup i samurait përcaktohet për t’u hakmarrë për vdekjen dhe çnderimin e zotit të tyre në duart e një Shogunit të pamëshirshëm.

Për ta shikuar kliko këtu

Hobbit: The Desolation of Smaug - me titra shqip

                                    

Xhuxhët, së bashku me Bilbo Begins dhe Gandalf Gri-në, vazhdojnë kërkimin e tyre për të rifituar Ereborin, atdheun e tyre, nga Smaug. Bilbo Begins zotëron një unazë misterioze dhe magjike.

 Për ta shikuar kliko këtu
                                    

Xhuxhët, së bashku me Bilbo Begins dhe Gandalf Gri-në, vazhdojnë kërkimin e tyre për të rifituar Ereborin, atdheun e tyre, nga Smaug. Bilbo Begins zotëron një unazë misterioze dhe magjike.

 Për ta shikuar kliko këtu

Filmi ''War Horse'' me titra shqip

 

Djaloshi Albert regjistrohet si vullnetar për në Luftën e parë botërore pasi kali i tij i shitet në trupat kalorsiake. 

Alberti nis një udhëtim plot shpresë nga ku ai kalon Anglinë dhe të gjithë Evropën , ndërkohë që lufta po rritej sa vjen dhe më shumë…


Për ta shikuar kliko këtu
 

Djaloshi Albert regjistrohet si vullnetar për në Luftën e parë botërore pasi kali i tij i shitet në trupat kalorsiake. 

Alberti nis një udhëtim plot shpresë nga ku ai kalon Anglinë dhe të gjithë Evropën , ndërkohë që lufta po rritej sa vjen dhe më shumë…


Për ta shikuar kliko këtu

Si te vdiset


Si te vdiset - Film Kosovar

Si te vdiset - Film Kosovar

Filmi - Liri a vdekje


Liri a vdekje

Liri a vdekje

Filmi Anatema


Anatema filma shqip,filme ne shqip

Anatema filma shqip,filme ne shqip

Filmi 101 Dalmatinet


101 Dalmatinet

101 Dalmatinet

Legjenda e Rojtareve - Mbreteria e Gaholes


Legjenda e Rojtareve - Mbreteria e Gaholes

Legjenda e Rojtareve - Mbreteria e Gaholes

Filmi Borebardha Dhe Shtate Shkurtabiqet


Borebardha Dhe Shtate Shkurtabiqet

Borebardha Dhe Shtate Shkurtabiqet

Filmi Zambezia


Zambezia.

Zambezia.

Filmi Ralf Shkatërruesi


Ralf Shkatërruesi

Ralf Shkatërruesi

Aventurat e Tintinit


Aventurat e Tintinit

Aventurat e Tintinit

Filmi - Epoka E Akullnajave 2


Epoka E Akullnajave 2

Epoka E Akullnajave 2

Rebelja - Brave


Rebelja - Brave

Rebelja - Brave

Namazi

Syzat