Skip to main content

Posts

Showing posts from November, 2019

CNET: “Black Friday online sales surge, as consumers spend big to kick off the holiday - CNET” plus 14 more

Bota Sot: “AP: Ballkani nxiton të ndihmojë Shqipërinë pas tërmetit” plus 9 more

“The Knight Before Christmas (2019) HD” plus 2 more Filmaon.com

“The Knight Before Christmas (2019) HD” plus 2 more Filmaon.comThe Knight Before Christmas (2019) HDSee – Sezoni 1 – Episodi 7The Irishman (2019) HDThe Knight Before Christmas (2019) HDPosted: 30 Nov 2019 03:39 AM PSTFilmaon.cc
The Knight Before Christmas (2019) HDNjë magji e fuqishme bën që një djalosh i ri të udhëtojë në kohë me qëllim që të përmbush misionin e tij dhe të shndërrohet në një kalorës të vërtet. Në të ardhmen ai takohet dhe dashurohet me një mesuese të re dhe zbulon më shumë mbi cilësitë e një kalorësi…The Knight Before Christmas (2019) HD
The Knight Before Christmas (2019) HD See – Sezoni 1 – Episodi 7Posted: 30 Nov 2019 12:18 AM PSTFilmaon.cc
See – Sezoni 1 – Episodi 7See – Sezoni 1 – Episodi 7
See – Sezoni 1 – Episodi 7 The Irishman (2019) HDPosted: 29 Nov 2019 02:12 PM PSTFilmaon.cc
The Irishman (2019) HDPensilvania, 1956. Frank Sheran, veteran i luftës me origjinë irlandeze që punon si shofer kamioni, takohet rastësisht me mashtruesin Rusell Bufalino. Sapo Frank bëhet nj…

“Soreca: Ekipi i BE-së është në terren për të ndihmuar pas tërmetit” plus 9 more Ekonomia Online

Shqipëri, sa të madhe e ke zemrën Telegrafi Opinione

Shqipëri, sa të madhe e ke zemrën Telegrafi Opinione Shqipëri, sa të madhe e ke zemrënPosted: 30 Nov 2019 03:30 AM PSTKozeta KurtiDje t'u ula në gjunjë; në ditën tënde më të bukur, kur nuse duhet të ishe bërë, e për mort u veshe.Dje e këto ditë të deshën më shumë se kurrë të gjithë ata që prej vitesh morën detin e malin; plotësuan mijëra formularë lotarish e aplikime azilantësh; se kështu je: e bukur e për t'u dasht!Se ti ke vend për të gjithë: për Xhulian që e arrestuan se gjeti rrjetet sociale si mënyrë për të ndarë ankthin, frikën, pasigurinë, padijen ndoshta, por ke vend për dhjetëra horra e kriminelë që të katandisën kështu, veçse burgu s'i mban ata. Është i ngushtë burgu, për ata që janë mësuar t'i vënë gishtin globit e në hall a në qejf, ta shpien veten atje ku ndjehen më të sigurt.Ke lënë vend për mijëra duart e zgjatura për ndihmë këtej e andej kufijve, por ke vend edhe për ata që siç ta dhunuan me çizme e kova tortën e Pavarësisë, ashtu t'i zhytën duart e…

Prime Mover: How Amazon Wove Itself Into the Life of an American City NYT > Technology

Prime Mover: How Amazon Wove Itself Into the Life of an American City NYT > TechnologyPrime Mover: How Amazon Wove Itself Into the Life of an American CityPosted: 30 Nov 2019 06:48 AM PSTFor most people, it's the click that brings a package to their door. But a look at Baltimore shows how Amazon may now reach into Americans' daily existence in more ways than any corporation in history. You are subscribed to email updates from NYT > Technology.
To stop receiving these emails, you may unsubscribe now.Email delivery powered by GoogleGoogle, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

“New Chrome Password Stealer Sends Stolen Data to a MongoDB Database” plus 1 BleepingComputer.com

“New Chrome Password Stealer Sends Stolen Data to a MongoDB Database” plus 1 BleepingComputer.comNew Chrome Password Stealer Sends Stolen Data to a MongoDB DatabasePosted: 29 Nov 2019 01:24 PM PSTA new trojan has been discovered that attempts to steal passwords stored in the Google Chrome browser. While this is nothing unique, what stands out is that the malware uses a remote MongoDB database to store the stolen passwords. [...] Kali Linux Adds 'Undercover' Mode to Impersonate Windows 10Posted: 29 Nov 2019 09:14 AM PSTKali Linux 2019.4 was released last week and with it comes an 'Undercover' mode that can be used to quickly make the Kali desktop look like Windows 10. [...] You are subscribed to email updates from BleepingComputer.
To stop receiving these emails, you may unsubscribe now.Email delivery powered by GoogleGoogle, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

“Juncker: I turpshëm refuzimi i negociatave me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut” plus 9 more - Gazeta Dita

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more