Skip to main content

Posts

Showing posts from June, 2019

CNET: “Former Equifax exec gets 4 months in prison for insider trading after breach - CNET” plus 19 more

Bota Sot: “E papar?: Serbi i gjunj?zohet ministrit q? ta heq taks?n 100%, ja veprimin e Shal?s” plus 13 more

“Hospitality (2018) HD” plus 3 more Filmaon.com

“Hospitality (2018) HD” plus 3 more Filmaon.comHospitality (2018) HDAlita: Battle Angel (2019) HDThe Wolf’s Call (2019) HDZilla and Zoe (2017) HDHospitality (2018) HDPosted: 30 Jun 2019 10:10 AM PDTHospitality (2018) HDFilmaon.ccNjë grua me një të kaluar të njollosur duhet të mbrojë djalin e saj kur një mashkull sjell probleme në hotelin e saj…The post Hospitality (2018) HD appeared first on Filmaon.cc. Alita: Battle Angel (2019) HDPosted: 30 Jun 2019 12:31 AM PDTAlita: Battle Angel (2019) HDFilmaon.cc Një histori për rrugëtimin e një vajze të re për të zbuluar të vërtetën se kush është dhe luftën e saj për të ndryshuar botën. The post Alita: Battle Angel (2019) HD appeared first on Filmaon.cc. The Wolf’s Call (2019) HDPosted: 29 Jun 2019 10:46 PM PDTThe Wolf’s Call (2019) HDFilmaon.ccNë të ardhmen e afërt, një nëndetëse franceze e gjen veten në një situatë krize përballë një rreziku të panjohur…The post The Wolf’s Call (2019) HD appeared first on Filmaon.cc. Zilla and Zoe (2017) HDPosted:…

“Mbreti ka vdekur…” plus 9 more Ekonomia Online

“Mbreti ka vdekur…” plus 9 more Ekonomia OnlineMbreti ka vdekur…Quni: Synoj që LDK-në ta rikthejë në pushtet në PrizrenInteri konfirmon largimin e dy futbollistëveMeta takohet me futbollistin e kombëtares në pishinë : Si të kalohej e diela pa futboll?10 destinacionet më të mira për pushimeRregulloni tavolinën e ushqimit në mënyrën e duhurPogba i interesuar t’i bashkohet JuventusitÇfarë duhet të hamë në verë?19 të vdekur nga një sulm bombe në AfganistanSi ta mbani shtëpinë tuaj të pastërMbreti ka vdekur…Posted: 30 Jun 2019 10:49 AM PDTBehgjet Pacolli po ia mban gajlen situatës në Shqipëri, kurse në ministrinë ‘e tij’ të brendshme, t’del shpirti prej ajrit të nxant, djerstë vadë, rendi i gjatë tuj prit, e punëtorët (njani në sportel, tjetri vazhdimisht në pauzë), flladiten me ventilator që e ka pru prej shpije. Kur pret për me apliku për pasaportë e merr me vete flladitësen, kurse kur e paguan pasaportën e...Source Quni: Synoj që LDK-në ta rikthejë në pushtet në PrizrenPosted: 30 Jun 201…

“Oligarkët në politikën e Evropës Lindore e Juglindore” plus 1 more Telegrafi Opinione

“Oligarkët në politikën e Evropës Lindore e Juglindore” plus 1 more Telegrafi Opinione Oligarkët në politikën e Evropës Lindore e JuglindorePosted: 30 Jun 2019 01:11 AM PDTBoris KalnokyPrej javësh protestojnë qindra mijëra çekë kundër kryeministrit të tyre, Andrej Babis. Ai është edhe një nga njerëzit më të pasur të vendit. Por, si u bë i pasur Babis?Që në kohën e komunizmit, si anëtar partie, ai ka qenë menaxher i firmës shtetërore çekosllovake për tregtinë e jashtme – Petrimex. Me këshillën e tij, Petrimex krijoi një sipërmarrje të re, Agrofert, që u ble pastaj nga investitorë zviceranë jo me nam të mirë, miq të vjetër si i ka quajtur Babis. Shumë shpejt Babis u bë pronari i vetëm i firmës. Ai bleu mediat dhe u fut në politikë. Tani Babisin e shoqërojnë akuzat për mashtrim fiskal, dyshim për mashtrim me subvencionet dhe për mospërdorimin e drejtë të fondeve të BE-së në kohën që ishte ministër Financash dhe kryeministër. Prokuroria çeke është duke hetuar nga fillimi i qershorit.Andre…

L.O.L. Surprise!! #Hairgoals Makeover Series 2 with 15 Surprises unboxing toys review FunToyzCollector

L.O.L. Surprise!! #Hairgoals Makeover Series 2 with 15 Surprises unboxing toys review FunToyzCollectorL.O.L. Surprise!! #Hairgoals Makeover Series 2 with 15 Surprises unboxing toys reviewPosted: 29 Jun 2019 02:23 PM PDT You are subscribed to email updates from FunToys Collector Disney Toys Review.
To stop receiving these emails, you may unsubscribe now.Email delivery powered by GoogleGoogle, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

“ONA DENT KLINIKA DENTARE ME EKSKLUZIVE NE VEND” plus 7 more PriveKlanKosova

“ONA DENT KLINIKA DENTARE ME EKSKLUZIVE NE VEND” plus 7 more PriveKlanKosovaONA DENT KLINIKA DENTARE ME EKSKLUZIVE NE VENDTE PATHENAT E JAVES 29 06 2019ENURI DHE ADRIAN GAXHA SKUADRA E RE E ESTRADESQITJA PIKEN VESA SMOLICA25 PYETJE ME ERA RUSINEDON ZHEGROVA PERTEJ STADIUMIT60SEKONDA LLUNIPRIVE EMISIONI 29 06 2019ONA DENT KLINIKA DENTARE ME EKSKLUZIVE NE VENDPosted: 29 Jun 2019 08:55 PM PDT TE PATHENAT E JAVES 29 06 2019Posted: 29 Jun 2019 11:45 PM PDT ENURI DHE ADRIAN GAXHA SKUADRA E RE E ESTRADESPosted: 29 Jun 2019 02:01 PM PDT QITJA PIKEN VESA SMOLICAPosted: 29 Jun 2019 10:30 AM PDT 25 PYETJE ME ERA RUSINPosted: 29 Jun 2019 04:55 PM PDT EDON ZHEGROVA PERTEJ STADIUMITPosted: 29 Jun 2019 02:43 PM PDT 60SEKONDA LLUNIPosted: 29 Jun 2019 10:15 AM PDT PRIVE EMISIONI 29 06 2019Posted: 29 Jun 2019 10:48 AM PDT You are subscribed to email updates from PriveKlanKosova.
To stop receiving these emails, you may unsubscribe now.Email delivery powered by GoogleGoogle, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain Vi…

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more