Skip to main content

Posts

Showing posts from May, 2018

CNET: “Arm aims to make your Android phone faster with next-gen mobile chips - CNET” plus 24 more

Bota Sot: “Sonja Licht: V?shtir? t? imagjinohet se Kosova do t? jet? pjes? e Serbis?” plus 9 more

“13 Reasons Why – Sezoni 2 – Episodi 8” plus 1 more Filmaon.com

“13 Reasons Why – Sezoni 2 – Episodi 8” plus 1 more Filmaon.com13 Reasons Why – Sezoni 2 – Episodi 8Posted: 31 May 2018 04:58 AM PDT13 Reasons Why – Sezoni 2 – Episodi 8Filmaon.comThe post 13 Reasons Why – Sezoni 2 – Episodi 8 appeared first on Filmaon.com. The Strangers: Prey at Night (2018) HDPosted: 30 May 2018 12:17 PM PDTThe Strangers: Prey at Night (2018) HDFilmaon.com–Udhëtimi familjar merr një kthesë të rrezikshme kur mbërrijnë në shtëpinë e disa të afërmve dhe e gjejnë lagjen e braktisur. Në errësirë tre psikopatë me maska i ngacmojnë për të testuar limitet e familjes ndërkohë që përpiqen të mbijetojnë.The post The Strangers: Prey at Night (2018) HD appeared first on Filmaon.com. You are subscribed to email updates from Movies – Filmaon.com.
To stop receiving these emails, you may unsubscribe now.Email delivery powered by GoogleGoogle, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States

“Kjo është dieta ideale për një trup të hatashëm në verë!” plus 9 more Express Shneta

“Çfarë bëjnë njerëzit e suksesshëm kur kthehen nga një fundjavë e gjatë?” plus 9 more Ekonomia Online

“Receta e Trumpit për kaos në Lindjen e Mesme” plus 1 more Telegrafi Opinione

“Receta e Trumpit për kaos në Lindjen e Mesme” plus 1 more Telegrafi Opinione Receta e Trumpit për kaos në Lindjen e MesmePosted: 31 May 2018 08:12 AM PDTTërheqja e SHBA-ve nga marrëveshja bërthamore e Iranit dhe rinovimi i sanksioneve vetëm sa i shton kaosin rajonit dhe vë në buzë të greminës rendin në Lindjen e Mesme dhe më gjerë.Vendimi i presidentit amerikan Donald Trump më herët këtë muaj për të tërhequr SHBA-të nga marrëveshja bërthamore e Iranit dhe kalimi në një politikë të rinovimit të sanksioneve dhe përballjes, do ta bëjë të ardhmen e Lindjes së Mesme edhe më të pasigurt. Shenjat e këtyre javëve nuk kanë qenë inkurajuese.Vendimi i Trumpit nuk mund të justifikohet nga ndonjë shkelje e marrëveshjes nga ana e Iranit. Është në fakt një rikthim i politikës së vjetër shumë të pasuksesshme amerikane të përballjes me Iranin. Dallimi i vetëm këtë herë është se administrata e Trumpit duket e vendosur të shkojë buzë luftës – dhe më tej – për të arritur çfarë do.Nëse administrata ka nd…

Postimet e fundit


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Labels

Show more